Saada meile kiri/ anna tagasisidet

L.M.Füsioteraapia registrikood: 11670548

Juriidiline aadress: Põlvamaa, Põlva, Uus 9-79, 63304

Parkimisvõimalused ja ühistranspordiga tuleku juhised: 

Kõikide L. M. Füsioteraapia tegevuskohtade ees ning kõrval saab tasuta parkida. Vajadusel juhendame asutuse asukohta jõudmiseks kliente telefoni teel, lisaks saame vajadusel tulla ühistranspordi peatustesse klientidele vastu. Vajadusel aitavad töötajad inimesi liikumisel ja transpordivad neid autoga ühest sihtkohast teise. 

Ühistranspordi info (nii busside kui ka rongide liikumise info Põlvasse) on kättesaadav  leheküljel www.tpilet.ee.

Põlvas liigub ka buss number 20, mille liikumisaegadega saab tutvuda järgneval lehel: www.polva.ee/?id=2002.  

Lisaks saame alati ka telefoni teel aidata ühistranspordi aegade ja kohale tulemise võimaluste leidmisega. Helistage julgelt!

Meie asukoht- Tuglase 5, Põlva

Tegevuskohtade aadressid ja kirjeldused: 

  • Tuglase 5, 63307 Põlva, Põlvamaa
Tuglase 5 aadressil asub meie põhihoone, kus kliente võtab vastu administraator, kus tehakse rehabilitatsiooniplaane ning kus toimuvad kõik rehabilitatsiooni teenused. 
Antud hoone on kohandatud puuetega inimeste teenindamiseks. Maja ees on mõned trepiastmed, kuid maja tagant on võimalik siseneda ka ratastooliga ja ilma treppe kasutamata liikumisprobleemide korral. Vajadusel aitavad ka meie töötajad liikumisel. 
Hetkel selles asukohas aga inva-WC puudub. 
  • Uus 3, 63308 Põlva, Põlvamaa
Uus 3 aadressil asub bassein, kus toimub grupifüsioteraapia. Lisaks on sellel aadressil ka eraldi meie asutuse jaoks füsioterapeutide ruum, kus vajadusel teenuseid osutatakse. Antud hoone on kohandatud puuetega inimeste teenindamiseks. Majja saab siseneda kaldteed pidi ka ratastoolis ja ilma treppe kasutamata liikumisprobleemide korral. Kaldtee kõrval on ka käsipuu, mis vajadusel aitab majja sisenemisel. Vajadusel aitavad ka meie töötajad inimesi liikumisel. Hetkel selles asukohas aga inva-WC puudub.  

L. M. Füsioteraapia OÜ          Tel: 7 333 113; 56 284 154 
E-post: rehabilitatsioon@gmail.com; lmfysiot@gmail.com