Ööbimisvõimalused

Rehabilitatsiooniteenuse raames osutatakse ka majutusteenust – rehabilitatsiooniasutuses võimaldatakse rehabilitatsiooniteenuse osutamise ajal ööbimist koos toitlustamisega 1 kord päevas. Meie majutamine toimub äsja renoveeritud kõigi mugavustega külaliskorterites. Ratastooliga ööbimisvõimalustele ligipääsetavus ja hooldus- ning järelvalveteenus hetkel puuduvad. 
Külaliskorterid on 2-toalised kõigi mugavustega korterid. Korterites mõlemas toas on kaks ööbimiskohta. Lisaks on korteris olemas laste võrevoodi.  Korterid on äsja renoveeritud ning asuvad tänavamürast eemal. Köök ja vannituba (dušš ja wc koos) on kaasaegse sisustusega ning kaks tuba korteris on (erinevate klientide) peale jagatavad. Külaliskorterites on klientidele vajadusel abiks perenaine (kuid hooldus- ning järelvarveteenust ei osutata), kes aitab vajadusel kliente ka liikumisel. 
Vaata lisaks pilte galerii alt. 

Sõidukulude hüvitamine

Kui inimese elukoht ja rehabilitatsiooniteenuse osutaja asukoht on erinevates valdades või linnades, siis riik kompenseerib sõidukulud nii rehabilitatsiooniteenuse saajale kui ka vajadusel tema saatjale (lapsevanemale, abikaasale, hooldajale vm abistajale), kummalegi maksimaalselt 41,55 eurot aastas. Sõidukulude hüvitamiseks on vajalik esitada vabas vormis taotlus Sotsiaalkindlustusametile pärast rehabilitatsiooniteenuse saamist. 
L. M. Füsioteraapia OÜ          Tel: 7 333 113; 56 284 154 
E-post: rehabilitatsioon@gmail.com; lmfysiot@gmail.com